| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | White |
| Type | Dining Chair |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 39.00 in |
| Color | White |
| Item Length | 21.00 in |
| Seating Quantity | Set of 2 |
| Item Width | 16.00 in |
| Item Code | W3875P372839 |
| Main Material | Metal,PU |
Check the listing for details. Set of 2 Modern White PU Bow-Shaped Office Chairs, Minimalist & Ergonomic. Color: White, Condition: New. Listed at 121.69 USD. 【Easy to Clean】: The chair's white PU surface is not only aesthetically pleasing but also easy to clean, facilitating daily maintenance and keeping the chair tidy.