| Item Width | 15.7" |
|---|---|
| Type | End & Side Tables & Nightstand |
| Item Height | 18.1"+23.6" |
| Item Length | 15.7" |
| Brand | Unbranded |
| Material | Metal |
| Tabletop Material | Metal |
| Shape | Round |
| Room | Living Room, Dining Room, Office, Balcony |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Style | Modern |
| Number of Drawers | 0 |
| Features | Nesting Table |
| Assembly Required | Yes |
| Item Weight | 4600g |
| Color | Beige |
Check the listing for details. Set of 2 Nesting Tables Console Modern Coffee Side Tables End Tables for Living. Color: Beige, Condition: New. Listed at 65.99 USD. Featuring a sleek round design and a warm beige finish, this versatile set combines artful aesthetics with practical functionality. The unique pedestal bases and two-tier height design create a dynamic look, perfect for contemporary, minimalist, or funky farmhouse spaces.