| Brand | SunnyMemory |
|---|---|
| Type | Throw Pillow |
| Shape | Square |
| Size | 18 x 18 in |
| Item Height | 18 in |
| Theme | Halloween |
| Closure Type | Zip |
| Subject | Halloween |
| Item Width | 18 in |
Check the listing for details. Set Of 4 Sunny Memory Halloween Pillow Covers 18"X18" Throw Pillow Covers New. Condition: New without tags. Listed at 24.95 USD. Set of 4 Sunny Memory Halloween Pillow Covers 18"X18" Throw Pillow Covers New.