| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Bread Basket |
| Item Height | 2 in |
| Item Width | 6.5 in |
| Item Length | 9.5 in |
| Material | Plastic |
| Mounting | Free Standing |
| Number of Items in Set | 4 |
| Assembly Required | No |
| Item Depth | 5 in |
| Shape | Oval |
| Size | Medium |
| Color | White |
| Style | Vintage/Retro |
| Number of Compartments | 1 |
| Suitable For | Indoor |
| Original/Reproduction | Original |
| Handmade | No |
| Personalize | No |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Set of 4 White Plastic Wicker Style Serving Baskets Oval Food Baskets. Color: White, Condition: Used. Listed at 12.98 USD.