| Type | Basket Set |
|---|---|
| Brand | Greenbrier |
| Item Height | 8 in |
| Item Width | 12 in |
| Item Length | 12 in |
| Material | Plastic |
| Features | Durable, Non-Lidded |
| Mounting | Free Standing |
| Number of Items in Set | 5 |
| Assembly Required | No |
| Color | Blue |
| Style | Modern |
| Handmade | No |
| Personalize | No |
| Unit Quantity | 5 |
| Unit Type | Unit |
| UPC | 195464353080 |
Check the listing for details. Set of 5 Greenbrier Navy Blue Plastic Baskets 8 1/4". Color: Blue, Condition: Used. Listed at 13.19 USD. Set of 5 Greenbrier navy blue plastic baskets. Each basket measures 8 1/4" tall with a 12" diameter. These baskets are in good pre-owned condition and show normal signs of use. They are durable and versatile for storage or organizing needs.