| Country of Origin | China |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Highlights | Convenient Use,Easy Operation,Easy installation |
| Brand | Unbranded |
| Type | Breast Massager |
| Material | ABS, Plastic, Acrylic, Aluminum Alloy |
| Color | White, Clear |
| Style | Modern and Simple |
| Surface Treatment | Baking Paint, Injection Molding |
| Voltage | 110V/60Hz |
| Plug | US Standard |
| Hips Lifting Cups(D*H) | 16*16cm/6.29*6.29inch(2PCS) |
| Breast Enlarging Cups(D*H) | 14*12.5cm/5.51*4.92inch, 12*11cm/4.72*4.33inch(Each Size 2PCS) |
| Scraping Therapy Cups(D*H) | 2.5*6cm/0.98*2.36inch(2PCS) |
| Private Cups(D*H) | 3.5*6cm/1.37*2.36inch(2PCS) |
| Face Cups(D*H) | 2*6.5cm/0.78*2.55inch(2PCS) |
| Max Suction | 70cmHg |
| Y-shaped Hose Length | 209cm/ 82.28inch |
| Straight Hose Length | 122cm/48.03inch |
| Gross Weight | 4.75kg/10.47lbs |
| Net Weight | 3.85kg/8.48lbs |
| Machine Size | 30*30*15cm/11.8*11.8*5.9inch |
| Package Size | 33.5*33*29cm/13.18*12.99*11.41inch |
Check the listing for details. Shaping Breast Enlargement & Vacuum Therapy Body Massage Cupping Machine. Color: White, Clear, Condition: New, Made in China. Listed at 103.11 USD. Are you still looking for a multifunctional, safe, and effective machine to shape your body?. Strong Vacuum Suction: It has a strong suction power of up to 70cmHg, which makes you quickly see obvious changes in your body after using it.