| Color | White |
|---|---|
| Item Diameter | 1" |
| MPN | 9098 |
| Material | Steel |
| Brand | Shepherd |
| Department | Adults |
| Type | Table Legs |
| Model | 9098 |
| Number of Items | 4 |
| Item Width | 1" |
| Item Weight | 3oz |
| UPC | 039003090985 |
Check the listing for details. Shepherd 9098 1" 25mm Nail On Furniture Glides 4-Pack Brand New. Color: White, Condition: New. Listed at 10.00 USD. new