| Brand | Costway |
|---|---|
| Type | Foot Massager |
| Features | 4 foot mats, smooth zipper, Automatic / personalized program |
| Material | ABS, foam, Fabric |
| Color | Gray |
| Item Length | 23.5 in |
| Item Height | 9.5 in |
| Item Width | 13 in |
| MPN | HEBAY807GRA8951 |
| Voltage | 110V |
| Size | 23.5" x 13" x 9.5" (L x W x H) |
| Style | Modern |
| Set Includes | 1 x Foot massager, 1 x Remote control, 1 x Certificate, 1 x In |
| Weight | 15 lbs |
| Assembly Required | No |
| Firmness | Medium |
| Number of Items in Set | One-Piece |
| Product | Shiatsu Foot Massager |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Room | Any Room |
| UPC | 6499854156850 |
Check the listing for details. Shiatsu Foot Massager Kneading and Rolling Leg Ankle w/Remote Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 89.99 USD. Color: Gray Material: ABS + foam + fabric Product size: 23.5" x 13" x 9.