| Tips | If you have any question, please contact us! |
|---|---|
| Feature 1 | Made of high quality material,Durable |
| Features | ★Nice and Practical, High Quality Packaging★ |
| Brand ( 品牌 ) | OUKANING |
| ountry/Region of Manufacture | Unknown |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Fe'a'tu're's | ★Stable performance and high quality★ |
| Brand | OCASAMI |
| Type | Modern |
| Color | Red |
| Material | Iron |
| Table Shape | Round |
| Mounting Type | Freestanding |
| Plate Diameter | 38cm/14.96in |
| Base Diameter | 30cm/11.81in |
| Product Height | 55cm/21.65in |
Check the listing for details. Side End Table Round Side Table for Living rooms/Bedrooms/Ooffices/Patios/Sofas. Color: Red, Condition: New. Listed at 63.38 USD.