| Brand | Sierra |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 18-9751-2 |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 808282315320 |
| Manufacturer | Sierra |
| Type | Engine Oil |
| Item Weight | 1.94 lb |
| Shipping Weight | 3 lb |
| Shipping Dimensions | 10" x 7" x 5" |
| Size | 1 Quart |
| MPN | 18-9751-2 |
Check the listing for details. Sierra 18-9751-2 Marine Power Trim & Steering Fluid, Quart. Condition: New, Made in United States. Listed at 23.50 USD. Bottle Size: 1 Quart. About Sierra. Describe the nature of the problem and its urgency (include pictures if possible). Every country is different. If you're unsure, research with your custom's officebefore ordering.