| Number of Guns | 1 |
|---|---|
| Locking Mechanism | Regular Lock |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Item Length | 12 in |
| Vintage | No |
| Brand | PrecisionPack |
| Type | Hard Case |
| Item Height | 1.19 in |
| For Gun Type | Pistol |
| Features | Magazine Storage, Snug Fit |
| Item Width | 8.25 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Sig Sauer P320 XCompact with Optic Insert for Milwaukee Packout. Color: Black, Condition: New, Made in United States. Listed at 39.99 USD. Two dedicated magazine slots for secure storage.