| Brand | GDRASUYA10 |
|---|---|
| Material | Ecological Board, Wrought Iron |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Treatment | High-temperature Baking Paint |
| Number of Items in Set | 1 |
| Set Includes | Bistro Table |
| Type | Wall-mounted |
| Support's Wall Thickness | 1mm |
| Max. Loading Capacity | 15kg/33.07lbs |
| Base Diameter | 8cm/3.15inch |
| Gross Weight | 1.9kg/4.19lbs |
| Net Weight | 1.5kg/3.31lbs |
| Tabletop Size (D*H) | 35*1.5cm/13.78*0.59inch |
| Product Height | 45cm/17.72inch |
| Package Size | 42.5*8.5*39cm/16.73*3.35*15.35inch |
Check the listing for details. Simple commercial milk tea shop coffee house wall-mounted small round table. Color: White, Condition: New. Listed at 46.02 USD. Smooth Edges: The round tabletop edges without sharp corners and burrs make this product more gentle and beautiful, and protect your hands from getting scratched while you're soaking in the atmosphere of enjoying a drink with friends.