| Brand | Prime Line Products |
|---|---|
| Color | Silver |
| Custom Bundle | Yes |
| Item Height | 5-1/2" |
| Number in Pack | 2 |
| Manufacturer | PRIME LINE PRODUCTS |
| UPC | 078874178262 |
| MPN | 171826 |
| Item Length | 5-1/2" |
| Package Weight | 0.19 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 1-1/4" |
Check the listing for details. Single Twin Pack Window Sash Spring ,No 171826, PRIME LINE PRODUCTS. Color: Silver, Condition: New. Listed at 13.99 USD. * items will come As pictured. for I am always open to offers. All sales are final.*