| Color | Black |
|---|---|
| Shape | Round |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Item Length | * |
| Additional Parts Required | No |
| Department | Adults |
| Care Instructions | Clean with Dampen Cloth |
| Item Height | 27.75 in |
| Style | Contemporary/Modern |
| Personalized | No |
| Features | With Storage |
| Room | Living Room |
| Finish | Glossy |
| Item Width | 12.5 in |
| Required Tools | No Tools Required |
| Tabletop Material | Metal |
| Material | Metal |
| Brand | Unbranded |
| Type | End & Side Tables |
| Assembly Required | No |
| Item Weight | 5.6 lb |
Check the listing for details. Sleek Metal Martini Side Table Modern Accent Table W/ Round Top Slim Stem New. Color: Black, Condition: New. Listed at 156.54 USD. Perfect for modern, minimalist, or glam-style décor, this table can be used as a side table, an accent table, or a cocktail table.