| Size | 5 Cube |
|---|---|
| Assembly Required | Yes |
| Brand | Unbranded |
| Color | White |
| Features | Dustproof, Lightweight, Portable, Stackable, Waterproof |
| Item Depth | 12 in |
| Item Height | 60 in |
| Item Length | 12 in |
| Item Weight | Less Than 2 lb |
| Item Width | 12 in |
| Material | Plastic |
| Mounting | Free Standing |
| Number in Pack | 1 |
| Number of Items in Set | One-Piece |
| Type | Closet System |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Slim Storage Cabinet Lightweight Portable Organizer Easy Assembly Dustproof New. Color: White, Condition: New. Listed at 57.14 USD. Special Feature: Dustproof, Lightweight, Portable, Stackable, Waterproof. 【Easy Maintenance】The dust-resistant properties of the closet organizer keep your possessions clean and protected, while the water-resistant panels make maintenance a straightforward task, ensuring long-lasting quality and convenience.