| Number of Items in Set | 5 |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| Color | AD101 |
| Material | Polyester |
| Item Length | 52 in |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cushion Set |
| Care Instructions | Spot Clean |
| Item Height | 6 in |
| Style | Modern |
| Features | Water Repellent, Deep Seating, Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Item Width | 28 in |
Check the listing for details. |SLIPCOVER ONLY|S1 Daybed Mattress Bolster Backrest Covers Piped Trim Crib AD101. Color: AD101, Condition: New. Listed at 138.77 USD. Color: AD101. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 26" x 8". 1 x Crib Fitted Sheet Cover Only: 52"x 28" x 6". Mattress and Insert Not Included. Cleaning: Soap clean and rinse off with water hose. Outdoor durable!