| Shipping Notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 110cm |
| Item Length | 110cm |
| Item Width | 60cm |
| Type | Bar Table |
| Tabletop Material | Aluminum |
| Handle Material | Aluminum |
| Material | Aluminum, Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Room | Dining Room |
| Features | Adjustable Height |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary/Modern |
| Number of Drawers | 0 |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Parts Required | No |
| Department | Unisex Baby & Toddler |
| Assembly Status | Assembly Required |
| Item Weight | 6.6kg |
Check the listing for details. Sliver Adjustable Height Pub Bar Cocktail Table 360 Swivel Round W/Flip-up Table. Color: Silver, Condition: New. Listed at 72.68 USD. RoomDining Room. TypeBar Table. Your satis faction is our ultimate goal. FeaturesAdjustable Height. Assembly RequiredYes. Assembly StatusAssembly Required. Handle MaterialAluminum. Tabletop MaterialAluminum.