| Shape | Round |
|---|---|
| Size | Small |
| Color | Brown |
| Material | Wicker |
| Item Length | 13 in |
| Suitable For | Indoor |
| Personalize | No |
| Brand | Unbranded |
| Type | Basket |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 13 in |
| Features | With Handles |
| Item Width | 9 in |
| Handmade | No |
Check the listing for details. Small Brown Decorative Wicker Basket 9 Inch Diameter 13 inches Tall. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 9.99 USD.