| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Mounting | Free Standing |
| Type | Basket |
| Shape | Rectangular |
| Size | Small |
| Color | Black |
| Item Height | 2 in |
| Features | With Handle |
| Material | Cast Iron |
| Item Length | 3 1/4 in |
| Item Weight | 6 oz |
| Item Width | 2 3/4 in |
Check the listing for details. Small Cast Iron Basket with Handle, 2 in X 3 1/4 in, Black. Color: Black, Condition: Used. Listed at 13.00 USD.