| Compatible Brand | BelOMO |
|---|---|
| Maximum Aperture | f/2.8 |
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| Focal Length | 28mm |
| Modified Item | No |
| Weight | 130g |
| Brand | BelOMO |
| Series | Industar-104 |
| Type | Half Frame |
| Format | 35 mm |
| Focus Type | Manual |
| Model | Agat 18 |
| Features | Lomographic Camera, Panorama Setting |
Check the listing for details. Small compact camera AGAT 18 half-frame 35mm lens Industar-104 2.8/28mm. Color: Black, Condition: Used. Listed at 49.99 USD. Lens: Industar-104 2.8/28. Photographic film type: 120.