| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Auto Racing Part Type | 1/8" Small Head Exploding Rivets |
| Body Material | Aluminum |
| Brand | Bryke Fasteners |
| Color | Mill |
| Common Uses | Racecars, Trailers, Hobbies |
| Grip Range | .125"-.375" |
| Head Size | .235 |
| Manufacturer Part Number | 101-237 |
| Nail Material | Aluminum |
| Package Size | 250ct |
| Product Type | Fasteners / Rivets |
| Rivet Size | 1/8" |
| Size | 1/8" |
Check the listing for details. Small Head Mill Exploding Rivets 1/8" 250ct Tri-Fold Racing Fasteners. Color: Mill, Condition: New. Listed at 21.95 USD. Small Head Mill Exploding Rivets 1/8" 250ct Tri-Fold Racing Fasteners Small Head Mill Exploding Rivets 1/8" 250ct Tri-Fold Racing Fasteners img{max-width:100%}Shop with Confidence- Because of substantial delays with USPS most domestic orders with Expedited shipping chosen will ship FED-EX 2Day when possible Small Head 1/8" Rivets Style: Exploding Material: Aluminum Head / Aluminum Mandrel Grip Range: .125"-.325" Head Size: Small Head (.235" OD) QTY: 250 Ideal for racecars, trailers, snow mobiles, golf carts Bryke Racing Part #: 101-237Check out our other eBay listings img{max-width:100%}Shop with Confidence- Because of substantial delays with USPS most domestic orders with Expedited shipping chosen will ship FED-EX 2Day when possible Small Head 1/8" Rivets Style: Exploding Material: Aluminum Head / Aluminum Mandrel Grip Range: .125"-.325" Head Size: Small Head (.235" OD) QTY: 250 Ideal for racecars, trailers, snow mobiles, golf carts Bryke Racing Part #: 101-237Check out our other eBay listings eBay integration by Small Head Mill Exploding Rivets 1/8" 250ct Tri-Fold Racing Fasteners imgShop with Confidence- Because of substantial delays with USPS most domestic orders with Expedited shipping chosen will ship FED-EX 2Day when possible Small Head 1/8" Rivets Style: Exploding Material: Aluminum Head / Aluminum Mandrel Grip Range: .125"-.325" Head Size: Small Head (.235" OD) QTY: 250 Ideal for racecars, trailers, snow mobiles, golf carts Bryke Racing Part #: 101-237Check out our other eBay listings Shop with Confidence- Because of substantial delays with USPS most domestic orders with Expedited shipping chosen will ship FED-EX 2Day when possible Small Head 1/8" Rivets Style: Exploding Material: Aluminum Head / Aluminum Mandrel Grip Range: .125"-.325" Head Size: Small Head (.235" OD) QTY: 250 Ideal for racecars, trailers, snow mobiles, golf carts Bryke Racing Part #: 101-237Check out our other eBay listings eBay integration by eBay integration by