| Total Load-bearing Capacity | 10kg/22.05lbs |
|---|---|
| Tabletop Diameter | 39cm/15.35in |
| Bottom Diameter | 30cm/11.81in |
| Product Height | 55cm/21.65in |
| Mount Type | Floorstanding |
| Brand | Unbranded |
| Type | Side Table |
| Material | Iron |
| Shape | Round |
| Color | Creamy White |
| Room | Bedroom, Living Room |
| Style | Mid-Century Modern |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Department | Adults |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Parts Required | No |
Check the listing for details. Small Round Side Table Side Table for Small Spaces Modern Couch End Table Home. Color: Creamy White, Condition: New. Listed at 65.92 USD.