| Brand | SIMPLIFY |
|---|---|
| Color Family | Clear |
| Color/Finish | Clear |
| Included | No additional components or accessories are included |
| Lid Color | No Lid |
| Lid/Top Mechanism | Lidless |
| Material | PET Plastic |
| Pack Size | 1 |
| Returnable | 90-Day |
| Shape | Square |
| Storage Capacity | 1 qt |
| Storage Features | No Additional Features |
| Storage Product Type | Storage Bins and Totes |
| Weight Capacity (lb) | 5 lb |
| Manufacturer Warranty | None |
| Product Depth (in) | 6 in |
| Product Height (in) | 5.75 in |
| Product Width (in) | 6 in |
| UPC | 744759383792 |
Check the listing for details. Small Square Horizontal Organizer in Clear. Condition: New. Listed at 11.31 USD.