| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Size | Medium |
| Item Length | 6-1/4" |
| Suitable For | Indoor |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Free Standing |
| Type | Basket |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 3" |
| Item Width | 6-1/4" |
Check the listing for details. SMALL WICKER STYLE BASKET WITH WOODEN APPLE DECORATION. Condition: Used. Listed at 1.99 USD. SMALL WICKER STYLE BASKET WITH WOODEN APPLE DECORATION