| Massage Functions | Cupping, Scraping, Suction, Vacuum |
|---|---|
| Number of Massage Heads | 1 |
| Power Source | USB Charging |
| Color | Green |
| Material | ABS, Plastic |
| Item Length | 6 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Massage Cup |
| Item Height | 5 in |
| Model | Cupping Set |
| Body Area | Full Body |
| Features | Heated |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 3 in |
| Item Weight | 1 lb |
Check the listing for details. Smart Electric Cupping Massage Suction Vacuum Scraping Therapy Machine 12 Level. Color: Green, Condition: New, Made in China. Listed at 12.99 USD. Smart Electric Cupping Massage Suction Vacuum Scraping Therapy Machine 12 Level.