| Style | Modern |
|---|---|
| Type | Cushion Set |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD106 |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| Material | Polyester |
| Item Length | 75 in |
| Item Height | 6 in |
| Item Width | 39 in |
| Number of Items in Set | Four-Piece |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Style2 5PC Contrast Pipe Daybed Mattress Cushion Complete Set-Twin Size AD106. Color: AD106, Condition: New. Listed at 532.50 USD. 2 x Bolster Pillow Cover and Insert 1500 Gram Fiberfill Per Bolster. 1 x Twin Foam Mattress and Cover Premium Foam Mattress. 3-Layers Foam Mattress 3-Layers Pillow Insert 2 x Back Pillow Cover and Insert.