| Color | AD001 |
|---|---|
| Size | CRIB |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure, Water Repellent |
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| Item Width | 54 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 75 in |
| Item Height | 6 in |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing, Daybed |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Style | Modern |
| Type | Cushion Set |
Check the listing for details. Style2 Outdoor Daybed Bolster Pillow Cushion Mattress Fitted Sheet Complete Set. Color: AD001, Condition: New. Listed at 329.99 USD. Premium Foam Mattress. 3-Layers Foam Mattress : Foam + Fiberfill + Dacron Wrap. Cleaning: Soap clean and then rinse off with water hose. Outdoor durable! Foam Density: (D30) 1.8 PCF High-Density and Dacron Wrap.