| Item Height | 6 in |
|---|---|
| Item Width | 60 in |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD109 |
| Item Length | 80 in |
| Number of Items in Set | Three-Piece |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Shape | Rectangle |
Check the listing for details. Style5 QueenSize Knife Edge Bolster Pillow Cushion Outdoor Slip Cover ONLY AD109. Color: AD109, Condition: New. Listed at 75.00 USD. Color: AD109. Style-5 Queen Size 3 PC Knife Edge Mattress Bolster Cover Set ONLY. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 58" x 8". Edge Trim: Knife Edge. Fabric: 230 Gram Polyester Upholstery. Cleaning: Soap clean and rinse off with water hose.