| Brand | Gazechimp |
|---|---|
| Color | Teak |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 24.25in |
| Item Length | 67.50in |
| Item Weight | 66.14lb |
| Item Width | 32.00in |
| Frame Material | Wood+Waterproof Fabric |
| Type | As Shown |
| Upholstery Fabric | As Shown |
Check the listing for details. Stylish 3-Seater Daybed with Slat Panel Backrest, Water-Resistant Cushions &. Color: Teak, Condition: New, Made in China. Listed at 664.20 USD. All of the instructions and tools needed for assembly are included. WATER-RESISTANT CUSHIONS: Our cushions are covered with non-porous material that makes cleaning any spill a. It's just take you 1 minute.