| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Light Brown |
| Type | Accent Chair |
| Product Type | General Item |
| Item Height | 17.32 in |
| Color | Brown |
| Item Length | 16.14 in |
| Item Code | W2085P166459 |
| Main Material | Broadcloth Pleat |
| Item Width | 16.14 in |
Check the listing for details. Suitable Light Camel Snowman Stool Playful & Cute with Plush Grig Cushions. Color: Brown, Condition: New. Listed at 155.10 USD. There are too many uses, finishing tools can sit, put next to the sofa as a footstool, but also when the children's toys, cute shape. There are too many uses, finishing tools can sit, put next to the sofa as a footstool, but also when the children's toys, cute shape Small and comfortable, takes up very little space.