| Number of Items in Set | One-Piece |
|---|---|
| Pattern | Floral |
| Color | Yellow |
| Material | Wood |
| MPN | na |
| Item Length | 17 in |
| Brand | Handmade |
| Mounting | Wall Mounted |
| Type | Handbag Organizer |
| Number of Shelves | 5 peg |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 7 in |
| Number in Pack | 1 |
| Model | sunflower |
| Style | tropical |
| Original/Reproduction | Original |
| Features | warm cozy feel, sunny decor theme, farmhouse, country |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Sunflower yellow wood wall organizer jacket Hat tie scarf belts ready 17 inches. Color: Yellow, Condition: Used, Made in United States. Listed at 67.99 USD. Wall organizer with a tropical style with a warm cozy feel.