| Brand | SUNLEI |
|---|---|
| MPN | 25YTB-5007-U-A |
| Color | Blue |
| Item Height | 25 in |
| Item Length | 76.8 in |
| Item Width | 50.2 in |
| Type | Sofa Set |
| Upholstery Fabric | Rattan |
| UPC | 752010833474 |
Check the listing for details. SUNLEI 5pc Patio Set, Silver Rattan Sofa w/Table, Aegean Blue(Open Box). Color: Blue, Condition: Open box. Listed at 92.34 USD. Stylish low-back silver rattan design adds modern comfort to patios, gardens, porches, or pool areas. Color: Aegean Blue. Material: Rattan. Upholstery Fabric Rattan. 5-piece modular patio furniture set can be freely combined to suit different outdoor layouts.