| Brand | Superzilla |
|---|---|
| Type | All-Purpose |
| Form | Liquid |
| Capacity | 8 Fl Oz |
| Volume | 8 fl oz |
| Item Height | 7 in |
| Number in Pack | 1 |
| MPN | AP108US1A |
| Features | Non-Toxic, Multifunctional |
| Item Length | 3 in |
| Item Width | 3 in |
| Item Weight | 0.03 lbs |
| UPC | 0858008001075 |
Check the listing for details. Superzilla AP10-8US-1A Multi-Purpose Cleaner Penetrating Oil Spray - 8oz. Condition: New. Listed at 14.99 USD. Cleaning stainless steel : Superzilla will clean stainless steel appliances and leave a perfect finish. First, remove anything containing sugar (pop, chocolate etc.) with a damp cloth, then wipe the surface dry.