| Brand | Swagelok |
|---|---|
| Bonnet Type | Integral |
| End B Diameter | 1/8 in |
| Body Material | Stainless Steel |
| End B Type | Compression |
| End A Diameter | 1/8 in |
| End A Type | Compression |
| MPN | SS-ORS2 |
| Valve Operation | Manual |
| Maximum Pressure | 5000 psi |
Check the listing for details. Swagelok SS-ORS2 Integral Bonnet Needle Valve 1/8” Regulating Stem Stainless. Condition: New – Open box. Listed at 112.78 USD. Swagelok SS-ORS2 Integral Bonnet Needle Valve 1/8” Regulating Stem Stainless. Shipped with USPS Ground Advantage.