| Form | Spray |
|---|---|
| For | Multi Surface |
| MPN | 18623 |
| Modified Item | No |
| Brand | Swiffer |
| Type | Surface Cleaner |
| Capacity | 9.7 oz |
| Volume | 9.7 oz |
| Number in Pack | 1 |
| Model | Swiffer Multi Surface Spray |
| Features | Non-flammable, Wax-free, Cleaner, Polisher |
| Scent | Lavender Vanilla & Comfort |
| Item Weight | 9.7 oz |
| UPC | 037000186236 |
Check the listing for details. Swiffer Dust & Shine MULTI SURFACE Spray Febreze Lavender Vanilla Discontinued. Condition: New. Listed at 44.95 USD.