| Brand | Levi Innovations, Inc |
|---|---|
| Type | Spring Kit |
| Unit Type | Pack |
| Color | Silver |
| Item Height | 2" |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| UPC | 800472000009 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 10" |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 5.5" |
Check the listing for details. SwingMate Deluxe Swing Hanging Kit Open Box For Swing Hammock Chair. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 15.00 USD. SwingMate Deluxe Swing Hanging Kit Open Box For Swing Hammock Chair