| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | 2 Piece Suite |
| Color | Black |
| Model | SWITCHDOCTOR |
| Material | Acrylic |
| Unit Type | Unit |
| Department | Adults |
| Item Width | 30 in |
| Item Height | 20 in |
| Item Length | 30 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Assembly Required | No |
Check the listing for details. SWITCHDOCTOR Fully Assembled Window Master Switch and Bezel Set for 1999-2005 Vo. Color: Black, Condition: New. Listed at 42.99 USD. Model SWITCHDOCTOR. Type 2 Piece Suite. Unit Quantity 1. Color Black. About This Product. Product Gallery. Unit Type Unit. Item Specifics.