| Color | Orange |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Department | Adults |
| Type | Office Chair |
| Item Height | 31.10" |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Frame Material | Metal |
| Set Includes | Chair |
| Item Length | 18.70" |
| Room | Entryway, Home Office/Study |
| Item Width | 18.70" |
Check the listing for details. Swivel Home Office Desk Chairs Set of 2 Upholstered Dining Vanity Accent Chair. Color: Orange, Condition: New. Listed at 149.99 USD. ✨ Durable & Easy-Care Fabric: Upholstered in premium, abrasion-resistant polyester fabric. The skin-friendly material is highly durable, breathable, and incredibly easy to clean and maintain. 2 x Modern Swivel Accent Chairs.