| Brand | TFCFL |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 180cm |
| Item Length | 60cm |
| Item Width | 3.5cm |
| Material | Plywood |
| Process | Edge-banding |
| Color | wood |
| Load Capacity | 500kg/1102.31lbs |
| Shape | Rectangular |
Check the listing for details. Tabletop, Rectangular Countertop, Countertop,Adjustable table top 60x180x3.5cm. Color: wood, Condition: New, Made in China. Listed at 285.26 USD.