| Type | Laser Sight |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Reticle Color | Red |
| Color | Black |
| For Gun Type | Handgun, Rifle, Shotgun |
| Features | Lightweight, Red Laser, Shock Proof, Waterproof |
| Mounting Location | Rail |
| Mounting | Picatinny |
| Sport/Activity | Hunting |
| Material | Plastic |
| Item Length | 3.5cm |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 35g |
| Item Height | 2cm |
Check the listing for details. Tactical Compact Rechargeable Red Laser Sight for Picatinny Rail Mount Pistol. Color: Black, Condition: New. Listed at 28.99 USD. ✔ Durable Design - Compatible with most subcompact pistols and handguns with a picatinny or weaver rail. How to Sight Laser.