| Material | Fabric |
|---|---|
| Collection | Tahoe |
| Brand | Modway |
| Model | EEI-6627-GRY-GRY |
| MPN | EEI-6627-GRY-GRY |
| Color | Gray |
| Type | Ottomans |
| Style | Modern |
| Item Height | 16" |
| Item Width | 30" |
| Item Length | 30" |
| Category | Ottomans |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Set Includes | Tahoe Outdoor Patio Powder-Coated Aluminum Ottoman in Gray Gray |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Fabric |
| Firmness | Fabric |
| Frame Material | Fabric |
| Department | Ottomans |
| Compatible Brand | Modway |
| Product | Tahoe Outdoor Patio Powder-Coated Aluminum Ottoman in Gray Gray |
| Installation | Yes |
| UPC | 889654281320 |
Check the listing for details. Tahoe Outdoor Patio Powder-Coated Aluminum Ottoman in Gray Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 259.21 USD. Enliven your alfresco spaces with the Tahoe Aluminum Outdoor Patio Ottoman. This modern outdoor patio ottoman is constructed with well-crafted, durable powder-coated aluminum, dispensing contemporary elegance in your outdoor lounge spaces.