| Sub-Type | Portable Tables |
|---|---|
| Brand | TailGater Tire Table |
| Type | Table |
| Size | 23" X 29" |
| Color | Black |
| Model | TG-MESH-MED |
| Tabletop Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Features | Foldable, Portable |
| MPN | TG-MESH-MED |
| Item Length | 29 in |
| Item Width | 23 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Tailgater Portable Table w Steel Mesh Surface Attaches to Tire 29" TG-MESH-MED. Color: Black, Condition: New, Made in United States. Listed at 169.99 USD. Parked for a spell and need extra work space?. Put those tires to work with the TailGater Tire Table. Attach a table to one or all four of your tires to suit your needs. Even the rear spare can act as support to a Tail Gater Tire Table!