| Color | black |
|---|---|
| Model | 6 mm black nylon tube |
| ItemHeight | 1 |
| ItemLength | 9997 |
| ItemWeight | 299 |
| ItemWidth | 8 |
| Manufacturer | tailonz pneumatic |
| PackageHeight | 45 |
| PackageLength | 288 |
| PackageQuantity | 1 |
| PackageWeight | 299 |
| PackageWidth | 279 |
| PartNumber | 6 mm black nylon tube |
| Size | 0 236 od 32 8 ft |
| NumberOfItems | 1 |
| Brand | TAILONZ PNEUMATIC |
| MPN | 6mm Black Nylon tube |
| UPC | NA |
Check the listing for details. TAILONZ PNEUMATIC Air Line 6mm od Black Pneumatic 0.236" OD 32.8 FT,. Color: black, Condition: New. Listed at 23.12 USD. 【Size】6mm OD. 【Length】10M/32.8FT.