| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Play Couch |
| 颜色 | Multicolor Pink |
| Product Type | Single Box Product |
| 材质 | Foam |
| Item Height | 11.80 in |
| Color | Multicolor |
| 填充物 | Foam |
| Material | Foam |
| Item Length | 37.00 in |
| Item Width | 37.00 in |
| Item Code | T5880P493444 |
Check the listing for details. Tangram Puzzle Modular Kids Play Couch, Buildable Fort & Explorer Sofa. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 110.69 USD. They can be freely rearranged into over 1,600 creative shapes—perfect for building play forts, slides, tunnels and cozy reading corners. It effectively sparks children’s imagination while boosting their hands-on ability and problem-solving skills.