| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Type | Buttons |
| Color | Gray |
| Item Height | 1 in |
| Material | Plastic |
| Item Length | 2 in |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 3 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. The Headboard Is Made Of Grey Upholstered Headboard Wooden Bed Board Frame. Color: Gray, Condition: New, Made in United States. Listed at 214.00 USD.