| Massage Functions | Air Compression, Cupping, Rolling, Ultrasonic, Vacuum |
|---|---|
| Number of Massage Heads | 3 |
| Power Source | Battery, Charging Stand |
| Color | Red |
| Endurance Time | 2 Hours |
| Material | Plastic |
| Item Length | 6 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | face and body massager |
| Item Height | 4 in |
| Model | ECD-839 |
| Body Area | Arm, Face, Foot, Full Body, Wrist |
| Features | Handheld |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 3 in |
| Item Weight | 1 lb |
Check the listing for details. The Ultimate 3-in-1 Face & Body Sculptor Red Light Cupping New. Color: Red, Condition: New, Made in China. Listed at 95.00 USD. The Ultimate 3-in-1 Face & Body Sculptor Red Light Cupping New.