| Brand | Bryke Fasteners |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 111-151Lx10 |
| Material | Steel |
| Body Diameter | 0.530" |
| Total Length | 0.805" |
| Max. Grip | 0.312" |
| Drill Size: | 17/32" |
| SKU | 111-151Lx10 |
Check the listing for details. Threaded Insert Rivet Nuts 5/16-18 Long Fasteners 10 pack Fastener Steel Racing. Condition: New. Listed at 8.95 USD. Threaded Insert 5/16"-18 Long. Bryke Racing Part# 111-151Lx10. Material: Steel. Max Grip: 0.312". Total Length: 0.805".