| Pattern | Floral |
|---|---|
| Shape | Square |
| Character | Floral Artwork |
| Size | 18 x 18 in |
| Color | Multicolor |
| Material | 100% Polyester |
| Item Length | 18 in |
| Subject | Floral Artwork |
| Brand | Unbranded |
| Type | Pillow Cover |
| Care Instructions | Machine Wash |
| Item Height | 18 in |
| Style | William Morris Style |
| Features | Double-Sided, Indoor |
| Closure Type | Zip |
| Room | Living Room, Bedroom |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. THROW PILLOW COVER- William Morris Inspired Double-Sided Short Plush Floral. Color: Multicolor, Condition: New with tags, Made in China. Listed at 15.95 USD.