| Size : | 18 " x 18" |
|---|---|
| Color : | Charcoal Grey |
| Shape | Square |
| Size | 18" x 18" & 20" x 20" (Pack of 1) |
| Color | Multicolor |
| Material | Ramie Linen |
| Item Length | 18 in / 20 in |
| Brand | Inspired Ivory |
| Personalize | No |
| Type | Pillow Cover |
| Care Instructions | Machine Wash |
| Customized | No |
| Item Height | 18 in / 20 in |
| Model | TPC |
| Theme | Nature |
| Style | Farmhouse |
| Shipping | Free Express United States Shipping |
| Closure Type | Zip |
| Unit Quantity | 2 Pack |
| Room | Bedroom, Guestroom, Living Room, Office |
Check the listing for details. Throw Pillow Covers with Tassel Trim Natural Linen Farmhouse Decorative / 2 PCS. Color: Multicolor, Condition: New with tags. Listed at 8.99 USD. The Right Size for the right vibes. The perfect looking Farmhouse Chic pillow shams for couch, sofa, bed decor and more. Plant-Derived, Ultra Durable, soft to the touch. Each beautiful linen throw pillow cover is made with our signature blend of cotton and Ramie material for an even softer 18x18 / 20x20 Pillow Cover.