| Number of Items in Set | Two-Piece |
|---|---|
| Cushion Color | Multicolor |
| Department | Adults |
| Chair Height | 17 in |
| Manufacturer Warranty | 00 |
| Umbrella Included | No |
| FSC Certified | No |
| Seat Height | 17 in |
| Personalized | No |
| Style | folding |
| Features | Folding |
| Chair Depth | 00 |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Required Tools | Screwdriver |
| Color | Multicolor |
| Set Includes | Chairs |
| Material | Metal |
| Cushions Included | No |
| Brand | Tito 's |
| Type | Table & Chair Set |
| Chair Back Material | Plastic/fiber |
| Assembly Required | No |
| Chair Color | Multicolor |
| Model | Tito 's Vodka |
| Chair Width | 19 in |
Check the listing for details. Tito's Vodka Folding outdoor chairs set 2, New, multicolor, with glass holders. Color: Multicolor, Condition: Open box. Listed at 90.00 USD. Ideal and eye catching at beach or outdoor activities. Light weight.